مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

معالجه تیرگی به دور دیده با عسل اعجاز گر


معالجه تیرگی به دور دیده با عسل اعجاز گر
معالجه تیرگی بدور دیده با مواد طبیعی
نحوه 2:عسل و موز:

مواد لازم:

1 عدد موز
1 قاشق غذاخوری عسل
شیوه تنظیم:

بهترین مارک ریمل

اولی گام له کردن موز و افزودن عسل میباشد. قدم‌بعدی اعمالش بر روی رینگ های تیره میباشد. بازه 20 دقیقه شکیبایی نمائید و با آب بشورید.

 

اعجاز معالجه تیرگی بدور دیده چه میباشد؟
چای انبان ای:

2 گونی چای سرد را بردارید و روی دیده ها بگذارید. حدود 10 تا 15 دقیقه بماند. بعد آن را بردارید و از آب سرد برای شستشوی رخ استعمال فرمائید. این معالجه می‌تواند هر روز تکرار شود.

پاپایا اثرگذار در معالجه تیرگی به دور دیده:
مواد لازم:

یک چهارم فنجان پاپایا سبز له گردیده
1 پارچه منزه
روش تهیه و تنظیم:

اولی مرحله اعمال خمیر پاپایا له گردیده بر روی بخش ها اختلال دار و گذاشتن آن به بازه زمانی دستکم 10 دقیقه میباشد. در مرحله آن گاه، پوست را به آرامی با به کار گیری از نوک انگشتان تان مالش دهید. بعد از آن، از پارچه منزه به کار گیری نمائید تا خمیر را تمیز نمائید و آن گاه با آب ولرم بشویید. این معالجه می‌تواند هر روز برای پیکار با آن رینگ های تیره مصرف شود.

 

تیرگی به دور دیده چه‌طور معالجه میگردد؟
معالجه تیرگی بدور دیده با عنبر سائل:
پنبه را به مقدار کافی از عنبر سائل تر فرمایید و بعداً روی رینگ های تیره دیده خویش اعمال فرمایید. آن را به مقطع 5 تا 10 دقیقه روی دیده ها نگاه دارید و ناحیه را کم آب نمائید.

روغن دانه انگور:

برای این معالجه مقداری روغن دانه انگور را به آرامی روی دایره های تیره دیده خویش بمالید. این برنامه را دو توشه در روز تکرار نمائید.

جوش شیرین موءثر در معالجه تیرگی بدور دیده:
مواد لازم:

1 قاشق چای خوری جوش شیرین
یک فنجان آب گرم
دو تکه پنبه
نحوه تنظیم:

نخستین، جوش شیرین و آب را به خیر با هم ادغام نمایید. آن گاه پنبه را در‌این محلول غوطه ور فرمائید و آنان را به بازه 10 تا 15 دقیقه روی تیرگی دیده هایتان قرار دهید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۱:۲۲:۱۶ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

تزکیه پیرایش دیده یکی‌از مهمترین مراحلی


تزکیه پیرایش دیده یکی‌از مهمترین مراحلی میباشد که بایستی برای تزکیه پیرایش خویش طی فرمائید. زیرا دیده، یکی‌از حساس‌ترین اعضای تن میباشد.

بهترین مارک ریمل

دیده یکی‌از حساس‌ترین اندام‌های تن میباشد. برای اینکه چشمانی سلامت داشته باشید و چین و چروک حریم آن را به تاخیر بیاندازید، مدام بایستی آرایش و پیرایش دیده را تمیز فرمایید و هیچوقت با پیرایش نخوابید.

برای تزکیه پیرایش دیده، طرز‌ها و تولیدات مختلفی در بازار موجود هست. در‌این مقاله، یک‌سری مثال از مواد و محصولاتی که میتوانید از آن برای تزکیه پیرایش دیده به کار گیری فرمائید، معرفی میکنیم.

چنانچه که از لاک لب به کارگیری می‌کنید مطالعه نوشته‌ی علمی تزکیه رژ لب های 24 ساعته به شما سفارش میشود.

نخست از شامپو کودک استارت می کنیم که اکثری از اشخاص از آن برای تزکیه پیرایش دیده و چهره به کارگیری میکنند. آنگاه بقیه تولیدات را معرفی می کنیم.

شیوه نخستین: استعمال از شامپو کودک
۱. برای تزکیه آرایش و پیرایش دیده از شامپو طفل استعمال فرمائید.


در‌صورتی‌که فکر می کنید که شامپو نوپا تنها برای شستن نوزادان مطلوب میباشد، خطا میکنید. شامپو نوباوه که اکثر آنان فارغ از اشک میباشند (سبب ساز سوزش دیده نمیشوند) یکی شایسته ترین مواد برای تزکیه پیرایش دیده به خصوص ریمل، سایه دیده و خط دیده میباشد حتی در صورتی ضدآب باشد.

منزه‌کننده‌های منحصر آرایش و پیرایش دیده معمولا لاکچری می باشند. در صورتی زیاد اهل آراستن نباشید، لزومی ندارد که برای یک توشه آرایش و پیرایش دیده، تمیز کننده اختصاصی آرایش و پیرایش دیده بخرید. با شامپو نوپا با قیمتی مطلوب میتوانید آرایش و پیرایش دیده را منزه فرمائید فارغ از اینکه چشمان‌تان در گیر سوزش شود.

این رو هم بخون:
راهنمای خرید کانسیلر و نکاتی که می بایست درباره‌ی کانسیلر بدانید
۲. دیده و حریم آن را با آب گرم مرطوب نمایید.


یا این که اینکه می توانید تعدادی قطره شامپو روی پنبه یا این که پد بریزید و آن را روی پلک بکشید. به کار گیری از پنبه بهتر میباشد و منجر میشود که دیده و حریم آن به خیر و خوبی پاک شود.

در شرایطی که میخواهید صرفا قسمتی از پیرایش را تمیز فرمائید به عنوان مثال جایی که بر اثر غلط، آرایشتان حاد گردیده، از گوش منزه‌کن برای تزکیه پیرایش به کار گیری فرمائید. با گوش منزه‌کن می توانید صرفا به عبارتی قسمتی که در گیر اختلال گردیده، منزه نمائید.

۳. مقدار پاره ای از شامپو به کارگیری فرمایید و آن را روی پوست ماساژ دهید.
با این فعالیت ممکن میباشد مقداری حریم دیده‌تان کف نماید. برای همین می بایست چشمان‌تان را ببنید که کف وارد آن نشود. با وجود اینکه شامپوها دیده را نمی‌سوزانند اما نباید اذن دهید وارد دیده‌تان شود.

۴. دیده را با آب ولرم بشویید.
پس از تزکیه آرایش و پیرایش، شامپو را با لیف یا این که پنبه از روی فیس منزه نمایید و با آب ولرم شست‌وشو دهید. آن‌گاه با حوله، حریم دیده را کم آب نمائید.

در شرایطی که شامپوی نوپا برای تزکیه آرایش و پیرایش دیده‌های شما مطلوب نبود، نحوه‌های دیگر را آزمون فرمایید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۳:۳۶ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

منزه کننده پیرایش را با مواد طبیعی بسازید!


در‌صورتی‌که شما نیز بعداز تزکیه پیرایش دیده نگران ریزش و کنده شدن مژه‌هایتان میباشید بی تردید این نوشته‌علمی از زیبامون دات کام را مطالعه نمائید. ما در اینجا ارشادوراهنمایی‌های خیر و خوبی درباره با طرز درست تزکیه پیرایش دیده و به ویژه تزکیه ریمل از مژه را جمع آوری کرده‌ایم تا با به کار گیری از این طرز‌ها فارغ از هیچ آسیبی به مژه‌ها ریمل خویش را تمیز فرمائید. با ما یار و همدم باشید.

منزه کننده پیرایش را با مواد طبیعی بسازید!

 بهترین مارک ریمل

به کارگیری از تمیز‌کننده اختصاصی ریمل
امروز تولیدات آرایشی و بهداشتی اکثری در بازار موجود هست که می‌قدرت با استعمال از آن ها به آسانی پیرایش دیده را منزه کرد. تمیز‌کننده منحصر به فرد ریمل یکی‌از این تولیدها میباشد. این تولیدها معمولا با همین اسم در دکان‌های اثاثیه آرایشی و داروخانه‌ها موجود است که میتوانید از آن به کار گیری نمایید.

 

 

 

روغن طفل
روغن کودک یکی رایج‌ترین و در دسترس‌ترین منزه کننده آرایشی میباشد. در هنگام استعمال از روغن کودک برای تزکیه ریمل می بایست اعتنا داشته باشید تا این روغن با سطح داخلی دیده تماس پیدا نکند. علاوه‌براین به کارگیری مداوم و طولانی بازه زمانی از این روغن نیز می‌قدرت دبا عث کدر شدن پوست شود. پس بهتر میباشد از این روغن فقط در مواردی که زمانه کافی ندارید به کار گیری فرمائید.

 

 

 

ژل یا این که محلول منزه کننده چهره
یکی‌از دیگر از طریق‌های رایج برای تزکیه ریمل استعمال از تولیدها منزه‌کننده پیرایش میباشد. مدام قبلی از خرید این تولیدات اعتنا نمایید تا مدل ملایم آن را خریداری فرمایید و بعداز به کارگیری نیز به نیکی چهره خویش را بشویید تا اثر ها ما‌نده از ان نیز در کل از میان رود.

در حالتی که پوست حساسی دارید صد رد صد قبلی از به کار گیری از این کالا آن را روی نصیب کوچکی از پوست خویش ( پشت دست ) آزمایش فرمائید و در فیس بروز آلرژی ابدا از آن استعمال نکنید.

 

 

 

شامپو طفل
شامپو منحصر خردسال ها می تواند به صورت اثرگذار پیرایش دیده و ریمل مژه را فارغ از جراحت زدن به مژه تمیز نماید. معمولا در ایجاد شامپو نوباوه از هیچ‌سیرتکامل فرمول یگانه و مضری به کار گیری نمی شود و می‌اقتدار با خاطر ریلکس از این جنس برای تزکیه ریمل و پیرایش دیده بهره برد.

 

 

 

روغن نارگیل
شما می توانید به آسانی هر گونه ریمل چه عادی و چه گونه های ضدآب آن و همینطور پیرایش دیده خویش را با استعمال از روغن نارگیل تمیز فرمایید. شاید این شیوه یک کدام از مطمین‌ترین و بی‌ضررترین طرز‌ها برای تزکیه ریمل سوای جراحت دیدن مژه‌ها باشد. از روغن زیتون نیز می توانید به کار گیری نمائید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ | ۰۲:۱۸:۱۹ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

طرز تزکیه ریمل


طرز تزکیه ریمل
یک پنبه یا این که دستمال کاغذی را به تمیز کننده پیرایش آغشته نمائید: بعد از آن که تصمیم گرفتید از چه ماده‌ای برای تزکیه و پاک کردن ریمل خویش استعمال فرمایید (طبیعی یا این که تصنعی و مصنوعی) یک پد آرایشی پاک را بردارید و بدین ماده آغشته فرمایید تا حدی که اشباع شود ولی روی صورتتان نچکد. ترجیحا از پنبه استعمال نکنید زیرا الیاف ان ممکن میباشد به مژه‌ها بچسبد. چنانچه مطمئن نیستید پوست شما چه واکنشی به ماده خواهد داشت در آغاز یه خرده از آن را روی مچ دست خویش آزمون فرمائید، در صورتیکه واکنشی مشاهده نکردید می توانید این ماده را حریم دیده خویش به کار گیری فرمایید.

بهترین مارک ریمل

دستمال تر را بیست ثانیه روی چشمان بسته خویش نگه دارید: هم اکنون چشمانتان را ببندید و این دستمال آغشته به تمیز کننده را روی یک دیده بگذارید و مقداری روی مژه‌ها فشار دهید تا بافت ریمل آغاز به شکستن نماید. دستمال را روی دیده‌ها نمالید.

ریمل را به آرامی تمیز نمائید: درحال حاضر دستمال را به سمت تحت جنبش دهید تا ریمل پاک بشود آن‌گاه دستمال را برگردانید و با طرف پاک آن مژه‌ها را به سمت بالا جنبش دهید. در‌حالتی که ریمل شما ضدآب میباشد بایستی کارایی بیشتری برای منزه شدن آن انجام دهید. این امور را برای دیده دیگر خویش با یک دستمال تازه تکرار نمایید. در آخر میتوانید تکه‌های جامانده ریمل را با یک پنبه آغشته به تمیز کننده از ذیل مژه‌ها و حریم دیده پاک فرمائید.

چهره خویش را با یک منزه کننده مطلوب بشویید: توجه فرمایید که تزکیه آرایش و پیرایش پایانی مرحله فعالیت شما قبلی از خواب وجود ندارد و قبلی از آن می بایست پوست خویش را منزه فرمایید. به این ترتیب بعد از تزکیه پیرایش از یک منزه کننده فیس مطلوب برای پوست خویش به کارگیری کرده و آلودگی‌ها و چربی مانده روی پوست خویش را تمیز نمائید.

ریمل را با انگشتانتان غیر وابسته نکنید: کندن قطعات ریمل از مژه‌ها منجر کنده شدن مژه‌های شما یا این که سست شدن ریشه آن میگردد. از آنجایی که پرورش دوباره مژه‌ها یک تا دو ماه ارتفاع میکشد پس این فعالیت را انجام ندهید و به طرز نقل شده مژه‌ها را تمیز فرمائید.

با آرایش و پیرایش نخوابید: شاید یکی از دو شب ماندن ریمل روی مژه‌ها اشکالی نداشته باشد ولی در حالتی که هر شب همین عمل را تکرار فرمایید و با ریمل روی مژه‌ها بخوابید ممکن میباشد به عفونت ریشه مژه (گل مژه) و یا این که عفونت دیده دچار گردید. علاوه بر این، این فعالیت لکه‌های ریمل را روی روبالشی شما به جا میگذارد که به نصیب‌های دیگر پوست هم منتقل می‌گردد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۲:۳۸ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

برای آرایش و پیرایش دیده، به چه چیزهایی نیاز داریم؟


ریمل یکی‌از ضروری ترین اثاثیه آرایشی میباشد که می‌تواند در پهنا چندین ثانیه صورت شما‌را تغییر‌و تحول دهد. شاید وقت کافی برای آراستن نداشته باشید، ولی همین که به مژه هایتان ریمل بزنید و در کنار آن یک رژلب کمرنگ داشته باشید، چهره تان از بی حالی درمی آید و زیبایی فوق العاده پیدا می نماید. در‌این نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم ، شیوه و ترسیم صحیح ریمل زدن را به شما فراگیری دهیم.

 بهترین مارک ریمل

 

برای آرایش و پیرایش دیده، به چه چیزهایی نیاز داریم؟

در حالتی‌که از تمام اسباب و اثاث آرایشی به کار گیری کرده باشید، زمانی در مرحله ی پایان به مژه هایتان مقداری ریمل بزنید، فیس تان به صورت شگفت انگیزی تغییر میکند. چرا ؟ زیرا ریمل زدن منجر می‌شود چشمان تان درشت خیس و بازتر به حیث رسد. رژلب هم به صورت شما رنگ و لعاب میدهد. پس فقط با ریمل و رژلب ، فیس ی زیباتر و شاداب تری خواهید داشت. حتی در شرایطی‌که زمانه پاره ای دارید، می‌توانید این فعالیت را در پهنا یک دقیقه در حین مسیر انجام دهید . اما ریمل زدن هم عمل چندان معمولی ای وجود ندارد. در صورتیکه ریملی که می زنید معدود یا این که زیاد باشد، گلوله گلوله گردیده باشد یا این که تحت چشمان تان پخش شود، تمام آرایش و پیرایش تان وخیم می گردد و زحمات تان برباد می رود.


پیش از اینکه صحیح ریمل زدن را به شما یادگرفتن دهیم، نخست لیست اسباب آرایشی که نیاز دارید را تهیه و تنظیم نمایید. این اسباب آرایش و پیرایش عبارتند از :
- ریمل موردنظر شما.
- پرایمر آرایشی برای به دور دیده.
- سایه دیده.
- خط دیده.
- برس ریمل.
- فرمژه.
در صورتی میخواهید آرایش و پیرایش چشمان تان بی عیب باشد، پیش از ریمل زدن، فرایند پایین را دنبال فرمائید.


پیش از ریمل زدن چه کارهایی انجام دهیم؟
در آغاز یک ریمل خوب و کیفیت خوب بخرید
برای اینکه چشمانی گیرا و جالب داشته باشید، می بایست یک ریمل خوب و کیفیت بالا تهیه و تنظیم نمایید که برای چشمان تان مطلوب باشد. اکنون، تنوع متعددی میان ریمل ها موجود هست و میتوانید مطلوب ترین تعیین را داشته باشید. به همین خیال و خاطر، بهتر میباشد شتاب نکنید، وقت بگذارید و تمام ریمل های بازار را باز‌نگری فرمائید و ملاحظه کنید شایسته ترین آن ها برای شما کدام میباشد.
برای اینکه گزینش بهتری داشته باشید، در هنگام خرید ریمل ، به موارد ذیل اعتنا فرمایید:
رنگ ریمل
زمانی نام ریمل میاید، ذهن تمام خانم ها به سمت ریمل رنگ مشکی می رود؛ ولی مطلقا میدانید ریمل ها رنگ های متنوعی دارا هستند و هر رنگ، برای یک مدل رخ زیباتر میباشد. اما رنگ مشکی در میان تمام رنگ ها، محبوبیت بیشتری دارااست؛ چون چشمان را بازتر و درشت خیس نشان می‌دهد و سبب می گردد چشمان شما با جذابیت بیشتری بدرخشند. مثلا، در شرایطی که موهایتان بلوند میباشد و می‌خواهید پیرایش ملایمی داشته باشید، به سراغ ریمل قهوه ای بروید و به زیبایی خویش بیفزایید.
در صورتی میخواهید با ترندها هم پا گردید و تنوع بیشتری در فیس خویش بوجود آورید، به جای ریمل مشکی، ریمل رنگی به چشمان خویش بزنید. امروزه ریمل های رنگی متنوعی در بازار موجود هست ؛ از رنگ های تیره تا رنگ های خیره کننده و دلربا زیرا سبز، بنفش، نارنجی رنگ و قرمز‌رنگ! شاید رغبتی به استعمال از این رنگ ها برای ریمل نداشته باشید، ولی با یک توشه استعمال ، از رخ متعدد خویش شگفت زده میشوید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۰:۰۷ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

ریمل چه رنگی بخرید؟


مژه‌ها را نکشید

هیچ‌گاه با دست ریمل روی مژه‌ها نکنید یا این که برای منزه‌کردن به مژه‌ها فشار نیارید و آن‌ها‌را نکشید زیرا این‌فعالیت می تواند سبب به التهاب منطقه پلک‌ها شود و حتی ممکن میباشد سبب ریزش مژه‌ها هم شود. برای تمیز‌کردن ریمل‌ها پنبه‌ای را آغشته شیرپاک‌کن نمائید و بعد از آن پنبه را روی مژ‌ها فشار دهید ریمل‌ها داخل ماده تمیز‌کننده حل شوند و در فیض‌ به‌راحتی منزه شوند.

بهترین مارک ریمل

ریمل چه رنگی بخرید؟

ریمل‌هایی که به‌حقیقت رنگی مشکی دارا هستند، برای کلیه مطلوب می‌باشند. مهم میباشد که رنگ ریمل حقیقتا سیاه باشد، برای تشخیص این قضیه با برس کمی از آن را روی دستمال کاغذی یا این که برگه سپید بکشید. در حالتی‌که شم کردید که طولانی تر خاکستری میباشد تا مشکی از خرید آن منصرف گردید ولی در‌صورتی‌که موهایی پر‌نور یا این که قرمز‌رنگ دارید، می توانید از ریمل قهوه‌ای هم به کارگیری فرمایید زیرا ریمل قهو‌ه‌ای حالتی طبیعی‌خیس به رخ شما می‌دهید. حواس‌تان باشد که رنگ‌های فانتزی مثل آبی رنگ، قرمز‌رنگ، سبز و… صرفا مطلوب خانم‌های خیلی برنا میباشد.

تنها ریمل خودتان را به کارگیری فرمائید

به هیچ‌وجه از ریمل شخص دیگری به کارگیری نکنید و ریمل خویش را نیز به کسی قرض ندهید. ریمل فضا قابل قبولی برای پرورش باکتری‌هایی میباشد که می توانند عفونت‌های چشمی تولید نمایند. حتی ممکن میباشد چشمان دوست شما باکتری‌هایی داشته باشد که برای وی خسارت ندارد اما برای چشمان شما اختلال ساخت نماید. سفارش می کنیم هر 3 ماه یک‌توشه ریمل‌تان را ردوبدل فرمایید.

با مژه‌های کوتاه چه می بایست کرد

بایستی ریملی گزینش فرمائید که رنگ تیره‌ای داشته باشد و بلند‌کننده مژه باشد. یک‌توشه ریمل بزنید، حوصله فرمایید تا ریمل کم آب شود آن‌گاه یک لایه دیگر روی آن بزنید. در صورتیکه هم مژ‌ه‌های‌تان هم کوتاه میباشد هم نازک، پیرو ریمل بلند‌کننده و حجم‌دهنده باشید. نخست یک لایه ریمل بزنید، اذن دهید کم آب شود و مجدد راز مژه‌ها و مژه‌های انتهای دیده را مجدد ریمل بزنید.

مژه‌های بلند صرفا در پی حجم‌دهنده باشند

آن‌هایی که مژه‌های بلند دارا‌هستند، نیازی به به کار گیری از ریمل‌های بلند‌کننده ندارند، برعکس می بایست ریملی گزینش نمایند که حجم‌دهنده باشد. این نوع از خانم‌ها هم بایستی طاقت نمایند لایه اولین ریمل کم آب گردیده و بعد مژه‌ها را از ریشه ریمل بزنند تا پرتر به‌حیث رسد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۸:۴۵ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

ریمل چه رنگی بخرید؟


مژه‌ها را نکشید

هیچ‌گاه با دست ریمل روی مژه‌ها نکنید یا این که برای منزه‌کردن به مژه‌ها فشار نیارید و آن‌ها‌را نکشید زیرا این‌فعالیت می تواند سبب به التهاب منطقه پلک‌ها شود و حتی ممکن میباشد سبب ریزش مژه‌ها هم شود. برای تمیز‌کردن ریمل‌ها پنبه‌ای را آغشته شیرپاک‌کن نمائید و بعد از آن پنبه را روی مژ‌ها فشار دهید ریمل‌ها داخل ماده تمیز‌کننده حل شوند و در فیض‌ به‌راحتی منزه شوند.

بهترین مارک ریمل

ریمل چه رنگی بخرید؟

ریمل‌هایی که به‌حقیقت رنگی مشکی دارا هستند، برای کلیه مطلوب می‌باشند. مهم میباشد که رنگ ریمل حقیقتا سیاه باشد، برای تشخیص این قضیه با برس کمی از آن را روی دستمال کاغذی یا این که برگه سپید بکشید. در حالتی‌که شم کردید که طولانی تر خاکستری میباشد تا مشکی از خرید آن منصرف گردید ولی در‌صورتی‌که موهایی پر‌نور یا این که قرمز‌رنگ دارید، می توانید از ریمل قهوه‌ای هم به کارگیری فرمایید زیرا ریمل قهو‌ه‌ای حالتی طبیعی‌خیس به رخ شما می‌دهید. حواس‌تان باشد که رنگ‌های فانتزی مثل آبی رنگ، قرمز‌رنگ، سبز و… صرفا مطلوب خانم‌های خیلی برنا میباشد.

تنها ریمل خودتان را به کارگیری فرمائید

به هیچ‌وجه از ریمل شخص دیگری به کارگیری نکنید و ریمل خویش را نیز به کسی قرض ندهید. ریمل فضا قابل قبولی برای پرورش باکتری‌هایی میباشد که می توانند عفونت‌های چشمی تولید نمایند. حتی ممکن میباشد چشمان دوست شما باکتری‌هایی داشته باشد که برای وی خسارت ندارد اما برای چشمان شما اختلال ساخت نماید. سفارش می کنیم هر 3 ماه یک‌توشه ریمل‌تان را ردوبدل فرمایید.

با مژه‌های کوتاه چه می بایست کرد

بایستی ریملی گزینش فرمائید که رنگ تیره‌ای داشته باشد و بلند‌کننده مژه باشد. یک‌توشه ریمل بزنید، حوصله فرمایید تا ریمل کم آب شود آن‌گاه یک لایه دیگر روی آن بزنید. در صورتیکه هم مژ‌ه‌های‌تان هم کوتاه میباشد هم نازک، پیرو ریمل بلند‌کننده و حجم‌دهنده باشید. نخست یک لایه ریمل بزنید، اذن دهید کم آب شود و مجدد راز مژه‌ها و مژه‌های انتهای دیده را مجدد ریمل بزنید.

مژه‌های بلند صرفا در پی حجم‌دهنده باشند

آن‌هایی که مژه‌های بلند دارا‌هستند، نیازی به به کار گیری از ریمل‌های بلند‌کننده ندارند، برعکس می بایست ریملی گزینش نمایند که حجم‌دهنده باشد. این نوع از خانم‌ها هم بایستی طاقت نمایند لایه اولین ریمل کم آب گردیده و بعد مژه‌ها را از ریشه ریمل بزنند تا پرتر به‌حیث رسد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۸:۱۰ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

ریمل چه رنگی بخرید؟


مژه‌ها را نکشید

هیچ‌گاه با دست ریمل روی مژه‌ها نکنید یا این که برای منزه‌کردن به مژه‌ها فشار نیارید و آن‌ها‌را نکشید زیرا این‌فعالیت می تواند سبب به التهاب منطقه پلک‌ها شود و حتی ممکن میباشد سبب ریزش مژه‌ها هم شود. برای تمیز‌کردن ریمل‌ها پنبه‌ای را آغشته شیرپاک‌کن نمائید و بعد از آن پنبه را روی مژ‌ها فشار دهید ریمل‌ها داخل ماده تمیز‌کننده حل شوند و در فیض‌ به‌راحتی منزه شوند.

بهترین مارک ریمل

ریمل چه رنگی بخرید؟

ریمل‌هایی که به‌حقیقت رنگی مشکی دارا هستند، برای کلیه مطلوب می‌باشند. مهم میباشد که رنگ ریمل حقیقتا سیاه باشد، برای تشخیص این قضیه با برس کمی از آن را روی دستمال کاغذی یا این که برگه سپید بکشید. در حالتی‌که شم کردید که طولانی تر خاکستری میباشد تا مشکی از خرید آن منصرف گردید ولی در‌صورتی‌که موهایی پر‌نور یا این که قرمز‌رنگ دارید، می توانید از ریمل قهوه‌ای هم به کارگیری فرمایید زیرا ریمل قهو‌ه‌ای حالتی طبیعی‌خیس به رخ شما می‌دهید. حواس‌تان باشد که رنگ‌های فانتزی مثل آبی رنگ، قرمز‌رنگ، سبز و… صرفا مطلوب خانم‌های خیلی برنا میباشد.

تنها ریمل خودتان را به کارگیری فرمائید

به هیچ‌وجه از ریمل شخص دیگری به کارگیری نکنید و ریمل خویش را نیز به کسی قرض ندهید. ریمل فضا قابل قبولی برای پرورش باکتری‌هایی میباشد که می توانند عفونت‌های چشمی تولید نمایند. حتی ممکن میباشد چشمان دوست شما باکتری‌هایی داشته باشد که برای وی خسارت ندارد اما برای چشمان شما اختلال ساخت نماید. سفارش می کنیم هر 3 ماه یک‌توشه ریمل‌تان را ردوبدل فرمایید.

با مژه‌های کوتاه چه می بایست کرد

بایستی ریملی گزینش فرمائید که رنگ تیره‌ای داشته باشد و بلند‌کننده مژه باشد. یک‌توشه ریمل بزنید، حوصله فرمایید تا ریمل کم آب شود آن‌گاه یک لایه دیگر روی آن بزنید. در صورتیکه هم مژ‌ه‌های‌تان هم کوتاه میباشد هم نازک، پیرو ریمل بلند‌کننده و حجم‌دهنده باشید. نخست یک لایه ریمل بزنید، اذن دهید کم آب شود و مجدد راز مژه‌ها و مژه‌های انتهای دیده را مجدد ریمل بزنید.

مژه‌های بلند صرفا در پی حجم‌دهنده باشند

آن‌هایی که مژه‌های بلند دارا‌هستند، نیازی به به کار گیری از ریمل‌های بلند‌کننده ندارند، برعکس می بایست ریملی گزینش نمایند که حجم‌دهنده باشد. این نوع از خانم‌ها هم بایستی طاقت نمایند لایه اولین ریمل کم آب گردیده و بعد مژه‌ها را از ریشه ریمل بزنند تا پرتر به‌حیث رسد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۷:۳۶ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

ریمل چه رنگی بخرید؟


مژه‌ها را نکشید

هیچ‌گاه با دست ریمل روی مژه‌ها نکنید یا این که برای منزه‌کردن به مژه‌ها فشار نیارید و آن‌ها‌را نکشید زیرا این‌فعالیت می تواند سبب به التهاب منطقه پلک‌ها شود و حتی ممکن میباشد سبب ریزش مژه‌ها هم شود. برای تمیز‌کردن ریمل‌ها پنبه‌ای را آغشته شیرپاک‌کن نمائید و بعد از آن پنبه را روی مژ‌ها فشار دهید ریمل‌ها داخل ماده تمیز‌کننده حل شوند و در فیض‌ به‌راحتی منزه شوند.

بهترین مارک ریمل

ریمل چه رنگی بخرید؟

ریمل‌هایی که به‌حقیقت رنگی مشکی دارا هستند، برای کلیه مطلوب می‌باشند. مهم میباشد که رنگ ریمل حقیقتا سیاه باشد، برای تشخیص این قضیه با برس کمی از آن را روی دستمال کاغذی یا این که برگه سپید بکشید. در حالتی‌که شم کردید که طولانی تر خاکستری میباشد تا مشکی از خرید آن منصرف گردید ولی در‌صورتی‌که موهایی پر‌نور یا این که قرمز‌رنگ دارید، می توانید از ریمل قهوه‌ای هم به کارگیری فرمایید زیرا ریمل قهو‌ه‌ای حالتی طبیعی‌خیس به رخ شما می‌دهید. حواس‌تان باشد که رنگ‌های فانتزی مثل آبی رنگ، قرمز‌رنگ، سبز و… صرفا مطلوب خانم‌های خیلی برنا میباشد.

تنها ریمل خودتان را به کارگیری فرمائید

به هیچ‌وجه از ریمل شخص دیگری به کارگیری نکنید و ریمل خویش را نیز به کسی قرض ندهید. ریمل فضا قابل قبولی برای پرورش باکتری‌هایی میباشد که می توانند عفونت‌های چشمی تولید نمایند. حتی ممکن میباشد چشمان دوست شما باکتری‌هایی داشته باشد که برای وی خسارت ندارد اما برای چشمان شما اختلال ساخت نماید. سفارش می کنیم هر 3 ماه یک‌توشه ریمل‌تان را ردوبدل فرمایید.

با مژه‌های کوتاه چه می بایست کرد

بایستی ریملی گزینش فرمائید که رنگ تیره‌ای داشته باشد و بلند‌کننده مژه باشد. یک‌توشه ریمل بزنید، حوصله فرمایید تا ریمل کم آب شود آن‌گاه یک لایه دیگر روی آن بزنید. در صورتیکه هم مژ‌ه‌های‌تان هم کوتاه میباشد هم نازک، پیرو ریمل بلند‌کننده و حجم‌دهنده باشید. نخست یک لایه ریمل بزنید، اذن دهید کم آب شود و مجدد راز مژه‌ها و مژه‌های انتهای دیده را مجدد ریمل بزنید.

مژه‌های بلند صرفا در پی حجم‌دهنده باشند

آن‌هایی که مژه‌های بلند دارا‌هستند، نیازی به به کار گیری از ریمل‌های بلند‌کننده ندارند، برعکس می بایست ریملی گزینش نمایند که حجم‌دهنده باشد. این نوع از خانم‌ها هم بایستی طاقت نمایند لایه اولین ریمل کم آب گردیده و بعد مژه‌ها را از ریشه ریمل بزنند تا پرتر به‌حیث رسد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۷:۱۶ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)

فراگیری روش تهیه و تنظیم ریمل در خانه


ریمل از گونه های اسباب و اثاث آرایشی های پر استفاده بین خانم ها میباشد و از این وسیله آرایشی برای پرپشت کردن مژه ها و تیره و یا این که بلند کردن آنها استعمال می گردد. پیرو این مقاله نحوه تنظیم ریمل خانگی و طبیعی را در ۷ مرحله بی آلایش به شما ملازمان عزیز و گرامی یادگرفتن میدهیم.

بهترین مارک ریمل

با اعتنا به اینکه ریمل از اشکال لوازمی میباشد که به طور بی واسطه با دیده ها در تماس میباشد براین اساس بهتر میباشد شما از ریمل های خانگی و طبیعی که تندرست و بهداشتی خیس می‌باشند برای فرم دادن به مژه های خویش به کار گیری نمایید. طریق تنظیم ریمل در خانه به آسانی و راحتی قابلیت پذیر میباشد و شما می‌توانید با صرف هزینه و دوران نادر ریمل با کیفیتی را در خانه تهیه و تنظیم نمائید.

در حالتی که شما رغبت دارید از ریملی به کارگیری فرمایید که تندرست و بهداشتی میباشد بهتر میباشد خودتان دست به عمل گردید و با امداد مواد طبیعی ریملی مطلوب را صحیح فرمایید.

 

 

فراگیری روش تهیه و تنظیم ریمل در خانه
اکثر وقت ها وسایل آرایشی و بهداشتی و رنگ موها نظیر ماسک موی و ماسک چهره خانگی و رنگ موهای گیاهی و ریمل و … را میتوانید با صرف هزینه نادر و به امداد مواد طبیعی در خانه بسازید.

 

نحوه تهیه و تنظیم ریمل خانگی و طبیعی
برای روش تنظیم ریمل خانگی در آغاز وسایل مایحتاج را تهیه و تنظیم نمائید آنگاه به یاری مراحلی که پیرو مقاله ذکر می‌شود مبادرت به ایجاد ریمل نمایید.

 

وسایل لازم برای ایجاد ریمل
روغن نارگیل : یک قاشق چایخوری
روغن ویتامین E : یک قاشق چایخوری
موم عسل و یا این که موم سویا : نصف قاشق چایخوری
ژل آلوئه ورا : ۳ تا ۴ قاشق چایخوری
کپسول زغال فعال گردیده : ۳ عدد
تیوپ ریمل : ۱ عدد
گونی پلاستیکی کوچک
روند ایجاد ریمل
۱. چنانچه برای تهیه و تنظیم ریمل تیوپ جدید تهیه و تنظیم نمایید از این مرحله صرف لحاظ فرمایید اما در‌حالتی که رغبت دارید از تیوپ ریمل سابق خویش به کارگیری نمائید بهتر میباشد تیوپ ریمل را پاک و تماما کم آب فرمایید. برای نظافت کردن تیوپ و خودکار مو ریمل میتوانید از شامپو طفل به کارگیری فرمائید.
۲. داخل ظرفی مطلوب روغن نارگیل و روغن ویتامین E و موم عسل و یا این که موم سویا را با یکدیگر به نیکی ترکیب فرمائید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترین مارک ریمل،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۳:۱۰:۰۴ | نویسنده : علی پور | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By arasblog.ir:.